سعادتمند اعلام کرد
مانعی برای حضورم به عنوان کاندیدای رئیس هیئت شنا نیست

خبرگزاری فارس: سرپرست هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی مازندران گفت: با کناره‌گیری از معاونت اداره کل ورزش و جوانان مازندران مانعی درباره حضورم به عنوان کاندیدای ریاست هیئت شنا وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: مانعی برای حضورم به عنوان کاندیدای رئیس هیئت شنا نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، احمد سعادتمند پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ورزش شنای مازندران به دستاوردهای فراوانی دست یافته است، بیان داشت: با همکاری و تلاش‌های مجموعه هیئت شنای مازندران در شش ماه گذشته در این رشته ورزشی فعالیت‌های گسترده‌ای صورت گرفته است.

سعادتمند تصریح کرد: با برگزاری مسابقات قهرمانی استان در رده‌های مختلف سنی در بخش آقایان و بانوان و پویایی لیگ مازندران، تکاپو در رشته شنای مازندران نمایان است.

وی عملکرد این هیئت را در شش ماه گذشته بی‌سابقه دانست و خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شنای مازندران متحول شده است.

سرپرست هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی مازندران عنوان کرد: به جهت برگزاری مجمع هیئت شنای مازندران در دو ماه گذشته نامه‌ای به اداره ورزش و جوانان استان ارسال شده و در این نامه اعلام آمادگی کامل این هیئت درباره برگزاری مجمع صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: با برگزاری مجمع انتخابات هیئت شنای مازندران برنامه‌ریزی‌های بلندمدت در شنا انجام می‌شود و در این رشته ورزشی ثبات و پایداری بیشتری حاکم می‌شود.

سرپرست هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی مازندران گفت: با کناره‌گیری از معاونت فنی و ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران مانعی درباره حضورم به عنوان کاندیدای ریاست هیئت شنای مازندران در مجمع وجود ندارد.

سعادتمند با اعلام آمادگی قطعی شرکت در مجمع انتخابات ریاست هیئت شنا و شیرجه و واترپلوی مازندران خاطرنشان کرد: برای اعتلای شنای مازندران برنامه‌های گسترده‌ای ارائه کردیم و برای این منظور از تمام ظرفیت‌های موجود بهره خواهیم برد.

سعادتمند تاکید کرد: عملکرد هیئت شنای مازندران در طول این مدت گویای توانمندی‌های این مجموعه است که با اجرای کامل برنامه‌ریزی‌های مدون شنای مازندران به جایگاه واقعی خود خواهد رسید.

وی تصریح کرد: ورزش شنا در استان دارای استعدادهای بی‌شماری است و به منظور دستیابی به توفیق‌ها در این رشته ورزشی استعدادیابی در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/ش20/چ3000