اصحاب رسانه اصفهان سردرگم شدند
ناهماهنگی اداره ورزش و باشگاه سپاهان

خبرگزاری فارس: باشگاه سپاهان و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در حرکتی ناهماهنگ به طور هم‌زمان جشن نوروزی ستارگان و مراسم تجلیل از قهرمانان را برگزار می‌کنند تا اصحاب رسانه برای شرکت در این دو برنامه با سردرگمی مواجه شوند.

خبرگزاری فارس: ناهماهنگی اداره ورزش و باشگاه سپاهان

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، باشگاه سپاهان مراسم نوروزی تقدیر از مقام اصحاب رسانه استان اصفهان، هنرمندان سپاهانی و صاحبان سایت‌های هواداری باشگاه موسوم به جشن ستارگان پنجشنبه را بعدازظهر امروز در هتل آسمان برگزار می‌کند.

اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز در ساعت چهار بعدازظهر مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی استان اصفهان را در سالن راه و ترابری استان اصفهان برگزار می‌‌کند.

در این مراسم قرار است از ورزشکاران استان اصفهان که در سال 90 موفق به کسب عناوین مختلف در مسابقات بین‌المللی شدند، تجلیل شود.

برگزاری هم‌زمان دو برنامه در شرایطی صورت می‌گیرد که اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و باشگاه سپاهان می‌توانستند با هماهنگی برنامه را به نحوی برگزار کنند که اصحاب رسانه بتوانند هر دو مراسم را پوشش خبری بدهند اما با این برنامه‌ریزی باید یکی از دو برنامه را انتخاب کنند.

مسئولان ورزشی استان و رؤسای هیئت‌ها و ورزشکاران مقام‌آور در آیین تجلیل از ورزشکاران شرکت دارند و محمد نصیری اسطوره وزنه‌برداری ایران میهمان ویژه این مراسم است.

در جشن نوروزی ستارگان نیز مدیر عامل باشگاه، رئیس و اعضای هیئت مدیره، سرمربی و کادر فنی و ستارگان تیم فوتبال و سایر تیم‌های ورزشی سپاهان در این جشن حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/صا20