پیشکسوت سالهای دور فوتبال آبادان:
پیشکسوتان ورزشی بیشتر از حال هم باخبر شوند

خبرگزاری فارس: بازیکن سالهای دور تیم فوتبال شاهین آبادان گفت: پیشکسوتان فوتبال آبادان باید بیش از این از حال یکدیگر با خبر شوند.

خبرگزاری فارس: پیشکسوتان ورزشی بیشتر از حال هم باخبر شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، محمد سعدونی صبح امروز در حین عیادت از علی پورآفریقا بازیکن ملی‌پوش آبادانی در دهه پنجاه اظهار کرد: مشکل و بیماری برای همه ورزشکاران به وجود آمده و باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم.

وی در همین خصوص اضافه کرد: دنیا محل تلاش است و در شرایط اینچنینی پیشکوستان ورزشی شهرستان آبادان باید بیش از این از حال یکدیگر باخبر شوند.

بازیکن سالهای دور تیم فوتبال شاهین آبادان که سالها سابقه شاگردی مرحوم پرویز دهداری را در کارنامه ورزشی خود می‌بیند در ادامه افزود: تمام افرادی که امروز به عیادت علی پور آفریقا؛ بازیکن بزرگ فوتبال آبادان در دهه 50 آمدند با رضایت قلبی در منزل وی جمع شده تا نشان دهند که ورزشکاران ما دوستان و همبازیان قدیمی خود را فراموش نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: به طور حتم پیشکوستان فوتبال آبادان علی پورآفریقا را در شرایط فعلی تنها نگذاشته همانطور که در شرایط مشابه به یاری دیگر بزرگان فوتبال این شهر می‌روند.

سعدونی تصریح کرد: باعث افتخار ما است که امروز در کنار بازیکنی است که در سالهای دورتر زحمات بسیار زیادی را برای ورزش آبادان متحمل شده است.

انتهای پیام/خ30/ژ1001