مدیر جمعیت هلال احمر فومن خبر داد
اجرای 4 طرح نوروزی هلال احمر فومن

خبرگزاری فارس: مدیر جمعیت هلال احمر فومن از اجرای چهار طرح و برنامه نوروزی برای خدمات‌رسانی به مهمانان و مسافران خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای 4 طرح نوروزی هلال احمر فومن

عظیم جمادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فومن با بیان اینکه فعالیت‌ها و خدمات جمعیت هلال احمر در طول سال و ایام نوروز بدون حضور امدادگران امکانپذیر نیست، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر فومن متشکل از سه تیم 33 نفره امدادی است که به تفکیک برادران و خواهران یک هزار نفر اعضای سازمان جوانان را تشکیل می‌دهند و در مجموع 5 هزار نفر از اعضای داوطلب و آموزش دیده این جمعیت هستند.

وی متذکر شد: اعضای داوطلب و آموزش دیده با برنامه‌ریزی تدوین شده در ایام نوروز در سه سطح و مقطع امداد و نجات سازمان جوانان و سازمان داوطلبان فعالیت می‌کنند.

این مسئول، با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر فومن چهار طرح و برنامه را در ایام نوروز برای خدمات رسانی به مهمانان و مسافران اجرا می‌کند، تصریح کرد: در ایام نوروز طرح پایگاه امداد و نجات جاده‌ای به صورت آماده باش در دو کیلومتری جاده فومن و سراوان مستقر می‌شوند.

وی ادامه داد: در طرح راهنمایی از مسافران نوروزی سازمان جوانان این جمعیت، چادرهایی در محل ورودی شهر برپا می‌شود که به ارائه خدمات راهنمایی مسافران، توزیع بروشورهای آموزشی و فرهنگی و در اختیار گذاشتن بسته‌های امدادی و بهداشتی می‌پردازند.

به گفته جمادی، در طرح فراخوان عضویت، چادرهای داوطلبی سازمان جمعیت هلال احمر فومن برپا می‌شود که توسط آن علاقه‌مندان و مشتاقان خدمات امدادی و عام‌المنفعه می‌توانند به این چادرها مراجعه و ثبت نام کنند.

وی، از اجرای پست پایگاه موقت و سیار در محورهای کوهستانی خبر داد و گفت: در ایام نوروز پست پایگاه موقت و سیار امداد کوهستان در محور کوهستانی و تاریخی جاده ماسوله اجرا می‌شود که در این طرح خودروهای عملیاتی مجهز و نیروهای امدادی به طور آماده‌باش در تمام محور خدمات ارائه می‌دهند.

وی، کشیک 24 ساعته اداری جمعیت هلال احمر فومن واقع در مرکز این شهر با شماره تماس 7233601-0132 را آماده پاسخگویی و راهنمایی به مهمانان و مسافران نوروزی عنوان کرد.

انتهای پیام/خ۲۰/پ3003