‌بخشدار جبالبارز خبر داد
لوله‌گذاری 10 کیلومتر از طرح انتقال آب جبالبارز

خبرگزاری فارس: ‌بخشدار جبالبارز گفت: 10 کیلومتر حفر کانال و لوله‌گذاری طرح تأسیس و انتقال آب جبالبارز و روستاهای مسیر خط انتقال انجام شده است.

خبرگزاری فارس: لوله‌گذاری 10 کیلومتر از طرح انتقال آب جبالبارز

محمد سعیدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جیرفت با اشاره به مهم‌ترین طرح‌های عمرانی و زیربنایی بخش جبالبارز اظهار داشت: مهم‌ترین طرح کلیدی توسعه‌ این بخش که عملیات اجرایی آن از تابستان سال جاری آغاز شده، طرح تأسیس و انتقال آب جبالبارز و روستاهای مسیر خط انتقال است.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 10 کیلومتر حفر کانال و لوله‌گذاری آن انجام شده است، افزود: بخش عمده‌ای از این طرح از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان تأمین شده که امیدواریم در زمینه تأمین اعتبارات ملی و استانی مسئولان توجه بیشتری نشان دهند.

سعیدی تصریح کرد: همچنین احداث پل روی رودخانه فصلی شهر جبالبارز نیز در سال جاری آغاز شده بود که با اندکی تأخیر در بهار 91 به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ابراز داشت: همچنین عملیات اجرایی طرح بهسازی روستاهای سقدر و دردسک به زودی تهیه و تدوین و همچنین طرح هادی هشت روستای دیگر نیز آغاز می‌شود.

سعیدی بیان داشت: پیگیری و ادامه اجرای عملیات احداث راه‌های روستاهای بسیار مهم میجان و زارین و همچنین ادامه راه بادام، دومار، سقدر و پیدنگوئیه انجام شده است.

‌بخشدار جبالبارز گفت: پیگیری احداث یک واحد مسکونی برای پزشک و تأمین اعتبار احداث مرکز بهداشتی درمانی شهر جبالبارز انجام شده است که به زودی پس از تأمین زمین مورد نیاز عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

سعیدی عنوان کرد: سه ایستگاه مخابراتی همراه اول در نقاط کور جاده جیرفت ـ جبالبارز نیز احداث شده است که در صورت بهره‌برداری مشکل پوشش جاده و روستاهای مجاور برطرف می‌شود.

 انتهای پیام/غ20/ژ1001