شهردار جدید چالوس:
شفاف‌سازی فعالیت‌ شهرداری‌ها ضروری است

خبرگزاری فارس: شهردار جدید چالوس بر شفاف‌سازی فعالیت‌های صورت گرفته در شهرداری‌ها برای مردم تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: شفاف‌سازی فعالیت‌ شهرداری‌ها ضروری است

به گزارش خبرگزاری فارس از چالوس، عباس ندرلو ظهر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان شهردار چالوس که با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مجلس و مسئولان شهرستان چالوس برگزار شد، گفت: عدم اطلاع‌رسانی حقوق شهروندی به مردم این بخش را با چالش مواجه کرده و آگاهی‌های لازم در این باره برای انجام اموری که مربوط به شهرداری می‌شود، وجود ندارد.

وی بیان داشت: باید با مردم تفاهم و تعامل داشت و اطلاع‌رسانی از بخشنامه ها و همچنین چگونگی کسب درآمد و هزینه کرد نیز باید به اطلاع مردم برسد که با این شیوه مشارکت بیشتری را از مردم شاهد می‌شویم.

ندرلو با اشاره به اینکه از بودجه نزدیک به 9 میلیاردی شهرداری چالوس 42 درصد صرف امور جاری و 58 درصد در بخش عمرانی هزینه می‌شود، ادامه داد: باید برون سپاری وظایف در شهرداری صورت گیرد.

این مسئول همچنین استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات شهرداری برای ایجاد درآمد و جلوگیری از تصدی‌گری را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: شهردار به تنهایی نمی‌تواند در این مسیر موفق باشد و نیازمند مشارکت مردم و مسئولان دستگاه‌های ذیربط است.

شهردار جدید چالوس با اشاره به اینکه چالوس از شهرهای مهم توریست پذیر کشور است با تاکید بر استفاده بهینه از این استعداد، بر ایجاد زیرساخت‌های شهری قبل از افتتاح آزادراه تهران – شمال تاکید کرد.

به گزارش فارس، ندرلو قائم مقامی شهرداری قم، مدیرکل حراست شهرداری قم، شهردار شهریار، و معاون شهردار منطقه 20 تهران را در کارنامه خود دارد. وی لیسانس محیط زیست و کارشناسی ارشد در مدیریت دارد.

پیش از وی سیداسماعیل افتخاری شهردار چالوس بود که بازنشستگی شد.

انتهای پیام/ن۲۰