بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های خراسان رضوی
بارش برف تردد در محورهای اصلی خراسان رضوی را کند کرد

خبرگزاری فارس: بنابر اعلام مرکز مدیریت راه‌های خراسان رضوی؛ با توجه به بارش برف در محورهای منتهی به مشهد، چناران، درگز، قوچان،کلات، نیشابور، جوین، جغتای و بخش احمد آباد تردد در این مسیرها به کندی صورت می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: بارش برف تردد در محورهای اصلی خراسان رضوی را کند کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و ترابری خراسان رضوی، مرکز مدیریت راه‌های استان اعلام کرد: با توجه بارش برف در محورهای منتهی به مشهد، چناران، درگز، قوچان،کلات، نیشابور، جوین، جغتای و بخش احمدآباد و همچنین محورهای سبزوار_اسفراین و سبزوار- شاهرود و گردنه‌های تیوان و کبکان درگز لازم است خودروهای عبوری از این محورها با رعایت تمام قوانین رانندگی و سرعت مطمئنه در مسیر خود تردد کنند.

همچنین براساس این اطلاعیه با توجه به وزش باد در محورهای منتهی به بردسکن و رشتخوار رانندگان به هنگام عبور از این مسیرها تمام نکات ایمنی را رعایت کنند.

وضعیت سایر مسیرهای استان عادی است و تردد در آنها به صورت روان جریان دارد.

مرکز اطلاعات راه‌های خراسان رضوی از تمام رانندگانى که قصد عبور از محورهای مختلف استان را دارند، درخواست کرد: قبل از حرکت از طریق شماره ارتباطی 141 و یا تلفن 3411000-0511 از آخرین وضعیت مسیر تردد خود اطلاع یابند، ضمن این که بنا بر اعلام این مرکز نیروهای راهداری در تمام محورهای استان به صورت فعال و برای تامین امنیت تردد مسافران حضور دارند.

انتهای پیام/س20