بختیاری‌زاده:
صبای قم به برد مقابل شهرداری تبریز نیاز مبرم دارد

خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: تعویق دیدار هفته بیست و هشتم با شهرداری تبریز را به فال نیک می‌گیریم و در بازی 10 فروردین به برد نیاز مبرم داریم.

خبرگزاری فارس: صبای قم به برد مقابل شهرداری تبریز نیاز مبرم دارد

ناصر بختیاری‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: تیم صبای قم برای فراموشی شکست هفته قبل برابر ذوب آهن اصفهان و بهبود جایگاه خود در جدول رده‌بندی لیگ برتر، نیاز مبرمی به برد برابر تیم شهرداری تبریز دارد.

وی ادامه داد: دیدار صبای قم با شهرداری تبریز یکی از بازی‌های معوقه هفته یازدهم دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز پنج‌شنبه 10 فروردین ماه برگزار می‌شود که در یکی از دیدارهای مهم هفت بازی باقی مانده با تمام قدرت برای کسب سه امتیاز تلاش خواهیم کرد.

مربی تیم فوتبال صبای قم با تاکید بر اینکه صبای قم در تبریز تنها برای شکست دادن شهرداری تبریز به میدان می‌رود اظهار داشت: تمام شرایط تیم مطلوب است و بازیکنان آماده ما نیز از هر نظر در وضعیت خوبی به سر می‌برند.

وی تاکید کرد: صبای قم قصد دارد در هفت بازی باقی مانده از یازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور نتایج خوب خود در 27 هفته گذشته را تکرار کند و یکی از نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

بختیاری‌زاده بیان داشت: در تعطیلی موقت لیگ برتر بازیکنان تیم به دلیل همزمانی با عید نوروز به استراحتی پنج روزه رفته‌اند و از روز جمعه چهارم فروردین‌ماه در تهران تمرینات تیم از سر گرفته می‌شود تا آماده دیدار با شهرداری تبریز شویم.

وی عنوان کرد: رقابت با تیم فوتبال شهرداری تبریز بسیار حساس است ولی باید برنده این بازی باشیم تا در پایان هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بار دیگر به مکان چهارم جدول رده‌بندی مسابقات بازگردیم.

تیم فوتبال صبای قم در دیدار با شهرداری تبریز از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بازیکن محروم و مصدوم ندارد و با تمام توان خود برابر تیم رده هفدهم جدول رده‌بندی لیگ یازدهم صف‌آرایی می‌کند.

شاگردان عبدالله ویسی از 27 بازی قبل خود 42 امتیاز در کارنامه دارند و در حال حاضر بعد از تیم 55 امتیازی فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، تیم 52 امتیازی تراکتورسازی تبریز، تیم 48 امتیازی استقلال تهران (با 2 بازی کمتر) و تیم 44 امتیازی نفت تهران (با یک بازی بیشتر) در مکان پنجم رده‌بندی لیگ برتر فوتبال کشورمان ایستاده‌اند.

صبای قم در دیدار رفت با شهرداری تبریز که در مهر ماه سال گذشته در ورزشگاه 15 هزار نفری یادگار امام قم برگزار شد توانست با نتیجه سه بر یک میهمان خود را با شکست مواجه کند و سه امتیاز به حساب اندوخته‌های خود بیفزاید.

انتهای پیام/ح20/د1000