خلیج فارس اوج در غرور است

جمعه 12 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

با حضور حماسی مرد برای شرکت در انتخابات
خلیج فارس اوج در غرور است

خبرگزای فارس: خلیج فارس امروز با حضور حماسی مردم هرمزگان به ویژه مردم جزایر، اوج در غرور است.

خبرگزاری فارس: خلیج فارس اوج در غرور است

به گزارش خبرگزاری فارس از جزایر خلیج فارس، مردم جزایر استان هرمزگان نیز همگام با تمام ایرانیان با حضو حماسی خود در انتخابات و در پهنه آب‌های نیلگون خلیج فارس به دشمنان ثابت کردند که تا پای جان دست از آرمان‌های نظامشان نخواهند کشید.

مردم این جزایر به ویژه مردم شهیدپرور جزیره هرمز از همان نخستین ساعت آغاز رای‌گیری ضمن ادای احترام به شهیدان گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس حضور دشمن‌شکن خود را در پای صندوق‌های رای به نمایش گذاشتند.

همچنین مردم جزایر قشم، کیش، هرمز، هنگام، لارک و دیگر جزایر استان هرمزگان نیز حضور پرشور خود را در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب نماینده‌ای اصلح به نمایش گذاشتند.

اخبار تکمیلی ارسال می‌شود.

انتهای پیام/ن۳۰

   


عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز:
جنگ نرم نبرد روحی برای تخریب هویت انسان‌ها است

خبرگزاری فارس: عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز گفت: جنگ نرم نبرد روحی و روانی برای تخریب هویت انسان‌ها است.

خبرگزاری فارس: جنگ نرم نبرد روحی برای تخریب هویت انسان‌ها است

امین نواختی‌مقدم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: جنگ نرم یک نبرد کاملا روحی و روانی است که از آن به عنوان بزرگنمایی ناهنجاری‌های اجتماعی یاد می‌شود.

وی با بیان اینکه میدان جنگ نرم قلب و ذهن انسان‌ها است، افزود: در جنگ نرم علاوه بر اینکه هویت انسان‌ها مورد هدف قرار می‌گیرد عناصر تاریخی، ارزشی و ملی مردم نیز در معرض خطر است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: ریشه و اساس جنگ نرم هدف قرار دادن ارزش‌های یک قوم است که در این جنگ کاملا هویت مورد تخریب قرار می‌گیرد.

نواختی مقدم بیان کرد: جنگ نرم قدرت فیزیکی نیست و به قدرت و اسلحه نیاز ندارد بلکه در جنگ نرم ذهن و اندیشه انسان‌ها مورد هدف قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با هدف احیای ارزش‌های دین تشکیل شده و داعیه‌دار دین مبین اسلام است، افزود: ابزار اساسی جنگ نرم رسانه‌ها هستند که در این جنگ از نخبگان استفاده می‌شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز بیان کرد: جنگ نرم ناشی از امیال شهوانی و اعتقادات باطل گروهی است.

انتهای پیام/صا30

   


سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار- 46
مرتضوی:گزارش ها از مشارکت خوب مردم خبر می‌دهد/مجریان سخت‌گیری نکنند

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات کشور از مجریان انتخابات خواست نسبت به مراجعه‌کنندگان سختگیری نکرده و اگر آنان کارت ملی نداشتند، از کد ملی و سریال شناسنامه برای درج در تعرفه و ثبت در رایانه استفاده کنند.

خبرگزاری فارس: مرتضوی:گزارش ها از مشارکت خوب مردم خبر می‌دهد/مجریان سخت‌گیری نکنند

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، سیدصولت مرتضوی معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات در گفت‌وگویی آخرین میزان  مشارکت  مردم در سراسر کشور را اعلام کرد.

وی با قدردانی از حضور چشمگیر مردم در پای صندوق‌های رأی تا این لحظه گفت: خوشبختانه گروه‌های استانی به 10 منطقه تقسیم شده‌اند و با فرمانداری‌ها ارتباط دارند ضمن آنکه گزارشات واصله و نیز بررسی‌های انجام شده در نظام جامع انتخابات هر لحظه به ستاد انتخابات رسیده و در جمع‌بندی حضور فعلی مردم در پای صندوق‌های رأی این حضور تاکنون گسترده و خوب بوده است.

مرتضوی ادامه داد: بار دیگر ملت ایران به ندای مقتدای خویش لبیک گفتند و انشاء‌الله بار دیگر در عرصه بین‌المللی رکورد جدیدی ثبت خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به شرایط سخت و آب و هوایی استان کردستان گفت: مردم کردستان امروز زیر بارش برف حماسه‌ دیگری آفریدند که این نشان‌دهنده وفاداری ملت بزرگ ایران به سرنوشت خودشان است و ما نیز به عنوان خادمان مردم شرایط را برای مشارکت فعالتر و گسترده‌تر آماده خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا امکان اعلام مشارکت مردم از سراسر کشور تا این لحظه وجود دارد یا خیر؟ گفت: هنوز آمارها در این زمینه جمع‌بندی نشده است اما ما به ملت ایران نمره 20 را می‌دهیم.

مرتضوی در ادامه از نمایندگان فرمانداری‌ها تقاضا کرد که اگر دسترسی به تلویزیون در بعضی شعب وجود ندارد، از گیرنده رادیویی و رادیو ایران برای استفاده از آخرین اطلاعیه وزارت کشور استفاده کنند.

وی تأکید کرد: برخی از مراجعه‌کنندگان در تماسی که با ما داشته‌اند، اعلام کردند که در برخی شعب سختگیری می‌شود که ما از همین جا اعلام می‌کنیم داشتن کارت ملی برای مراجعه‌کنندگان الزامی نیست اما ارائه آن به تسهیل کار مجریان کمک می‌کند و اگر کارت ملی وجود نداشت، مجریان از کد ملی و یا سریال شناسنامه برای درج در تعرفه و ثبت در رایانه استفاده کنند.

انتهای پیام/

   


/لحظه به لحظه با انتخابات مجلس نهم/-336
شرافتی‌راد: حضور مردم در شعب اخذ رأی چشم دشمنان را کور کرد

خبرگزاری فارس: فرماندار نهبندان گفت: مردم نهبندان با حضور پر شور خود در پای صندوق‌های رأی چشم دشمنان را کور کردند.

خبرگزاری فارس: شرافتی‌راد: حضور مردم در شعب اخذ رأی چشم دشمنان را کور کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از نهبندان، حسین شرافتی صبح امروز در حاشیه مراسم‌ رأی‌گیری در شعبه شماره یک نهبندان در دبستان نرجس اظهار داشت: از ابتدای صبح امروز بار دیگر ملت ولایتمدار شهرستان اعم از زن و مرد آمده‌اند تا بار دیگر حضور وصف‌ناپذیر را رقم بزنند.

وی ادامه داد: تمامی تمهیدات و تدابیر لازم برای حضور پرشور مردم در این حوزه انتخابیه فراهم است.

فرماندار نهبندان تصریح کرد: ما در این حوزه یک حوزه اصلی و چهار حوزه فرعی در شهرستان سربیشه، شوسف، درح و مود داریم.

شرافتی بیان کرد: همزمان با سراسر کشور در این شهرستان کار رأی‌گیری تا دورترین نقطه روستایی آغاز و در حال انجام است.

وی اضافه کرد: 108 شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه شهرستان نهبندان و سربیشه وجود دارد که از این تعداد 61 شعبه در نهبندان و 47 شعبه مخصوص شهرستان سربیشه است.

فرماندار نهبندان گفت: از این 61 شعبه نهبندان 15 شعبه شهری و 46 شعبه روستایی است.

انتهای پیام/ح30

   


«دردسرهای زیبا» در کیش کلید خورد

جمعه 12 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

با حضور رضا ناجی، مینا جعفرزاده، زیبا بروفه و...
«دردسرهای زیبا» در کیش کلید خورد

خبرگزاری فارس: فیلم تلویزیونی «دردسرهای زیبا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی پیام صابری در کیش کلید خورد.

خبرگزاری فارس: «دردسرهای زیبا» در کیش کلید خورد

به گزارش خبرگزاری فارس، تله‌فیلم دردسرهای زیبا به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پیام صابری با حضور سیدعبدالرضا کیا(مدیر کل صداوسیمای مرکز کیش) کلید خورد.

فیلم دردسرهای زیبا، نیازها و مشکلات سالمندان و خانواده‌ها را در قالب طنز به تصویر می‌کشد.

 این فیلم برای ایام نوروز پیش‌بینی شده و در صورت فراهم شدن شرایط، در هفته نخست فروردین‌ماه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

پیام صابری کارگردان و تهیه‌کننده تله فیلم دردسرهای زیبا با اشاره به اینکه مراحل پیش تولید این تله‌فیلم دو ماه زمان برده، اظهار داشت: این تله‌فیلم در بیست لوکیشن تصویربرداری می‌شود و داستان آن درباره زیبا دختری است که به دلیل ناتوانی پدر خود برای کار به جزیره کیش آمده و در جست‌وجوی کار به هر دری می‌زند تا اینکه توسط دوست خود برای نگهداری از مونس، سالمندی که از آلزایمر رنج می‌برد برای مدتی به منزلش می‌رود؛ اما زیبا از بیماری او بی‌اطلاع است و اینجاست که دردسرهایش شروع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه کلیه عوامل اصلی از تهران آمده‌اند، خاطر‌نشان کرد: مدت‌زمان تولید این تله‌فیلم 25 روز و مراحل پس از تولید آن نیز 20 روز پیش‌بینی شده و در این تله‌فیلم‌ سعی شده با بهره‌گیری از جذابیت‌های بصری اشتیاق مخاطبان را برای دیدن فیلم بیشتر کنیم.

در این تله‌فیلم زیبا بروفه، فقیهه سلطانی، رضا ناجی و مینا جعفرزاده به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سایر عوامل برنامه عبارتند از:

تهیه‌کننده و کارگردان: پیام صابری، مدیر تولید: سعید علیجانی، مدیر تصویربرداری: بابک بذرافشان، مدیر صدابرداری: رضا نظری‌نیا، طراح صحنه و لباس: سعید قلی‌زاده.

انتهای پیام/

   


رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی خبر داد
آمادگی خراسان شمالی برای برگزاری دور دوم انتخابات

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: در صورت به حد نصاب نرسیدن آرای نامزدهای انتخاباتی در این استان، برای برگزاری دور دوم انتخابات آمادگی لازم وجود دارد.

خبرگزاری فارس: آمادگی خراسان شمالی برای برگزاری دور دوم انتخابات

سید کریم سجادی دقایقی قبل در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: انتخابات مجلس در استان در صورت کشیده شدن به دور دوم طبق دستورالعمل‌ها برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه 24 نامزد انتخاباتی در استان برای کسب چهار کرسی رقابت دارند، اظهار داشت: از این تعداد نامزد 12 نفر از حوزه انتخابیه بجنورد، شش نفر از حوزه انتخابیه شیروان و شش نفر از حوزه انتخابیه اسفراین شرکت دارند.

 

* مشارکت مردم در انتخابات گسترده بوده است

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی در ادامه با اشاره به اینکه طبق گزارش‌های رسیده میزان مشارکت مردم طی سه ساعت گذشته از آغاز انتخابات نسبت به دوره‌های قبل بیشتر بوده است، اظهار  امیدواری کرد تا این روند تا پایان مهلت انتخابات ادامه داشته باشد.

وی در عین حال از عموم مردم خواست تا برای رای گیری هم اکنون به شعبه‌های اخذ رای مراجعه و رای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

 

* برگزاری انتخابات تا ساعت 18 امروز ادامه دارد

وی همچنین با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات مجلس در این استان تا ساعت 18 بعد از ظهر امروز ادامه دارد، گفت: در صورت نیاز به تمدید زمان انتخابات، این کار توسط وزارت کشور انجام می‌شود.

سجادی اظهار داشت: تمام تمهیدات برای برگزاری انتخابات باشکوه مجلس در خراسان شمالی فراهم شده است و هیچ‌گونه نگرانی در این باره وجود ندارد.

وی همچنین با اشاره به اینکه برای رای گیری از مردم عکسدار بودن شناسنامه ضروری نیست، افزود: دارندگان شناسنامه بدون عکس نیز می‌توانند در انتخابات شرکت کرده و رأی دهند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی در عین حال با اشاره به این الزام قانونی از عموم شهروندان این استان خواست برای امر رأی‌گیری به هنگام اخذ رأی کارت یا شماره ملی خود را نیز به همراه داشته باشند.

وی یادآور شد: براساس اعلام ستاد انتخابات، اخذ رأی در تمام شعب ثابت و سیار صرفا با ارائه شناسنامه رأی‌دهنده توسط شخص رأی دهنده امکان‌پذیر است و هیچ مدرک دیگری به جز شناسنامه قابل قبول نیست.

انتهای پیام/و۱۰

   


آیت الله علما:
بصیرت مردم در انتخابات امروز نمایان است

خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه پس از انداختن رای خود در مسجد جامع این شهر گفت: بصیرت مردم در انتخابات امروز نمایان است.

خبرگزاری فارس: بصیرت مردم در انتخابات امروز نمایان است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه آیت الله شیخ مصطفی علما اظهار داشت:  این حضور مردم علاوه بر اینکه دلگرمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، پاسخی بسیار تند و محکم به دشمنان این آب و خاک است.

نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: مردم نیاز به توصیه و سفارش برای حضور در این صحنه‌ها ندارند و با بصیرتی که دارند همواره در تمامی صحنه‌های انقلاب حضوری با شکوه از خود نشان می‌دهند.

امام جمعه کرمانشاه افزود:  حضور مردم در هر صحنه ای باید تکرار شود تا دشمنان این نظام روز به روز از تلاش در راستای دشمنی خود دلسرد شوند و  یقیناً همین بصیرت مردم و حضور به موقع آنها در صحنه‌ها، برای این نظام از هر چیزی با ارزش‌تر و والاتر است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کرمانشاه تاکید کرد: امروز دشمنان ملت ایران، خواهند دید که چگونه جمعیت ایران هر کدام به نحوی در سرنوشت خود دخیل هستند و خود با اختیار خود می‌توانند سرنوشت خود را رقم زنند.

امام جمعه کرمانشاه با توصیه مردم به انتخاب اصلح افزود: نکته دیگری که علاوه بر حضور مردم حائز اهمیت است، انتخاب افراد اصلح است که مردم استان کرمانشاه باید به آن توجه داشته باشند و بدون شک امروز با حضور مثال زدنی مردم در پای صندوق‌های رای برای همیشه ثبت و ضبط خواهد شد.

انتهای پیام/س20

   


باید از مردم تابع رهبری درس گرفت

جمعه 12 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

استاندار همدان:
باید از مردم تابع رهبری درس گرفت

خبرگزاری فارس: استاندار همدان گفت: وقتی مجموعه آحاد مردم به تبعیت از رهبری در کاری پیشگام می‌شوند باید از آنها درس و پیام گرفت.

خبرگزاری فارس: باید از مردم تابع رهبری درس گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان استاندار همدان با حضور در شعبه 107 منطقه خضر دبستان غدیر، در صف رای دهندگان ایستاد و رأی خود را به صندوق انداخت.

کرم‌رضا پیریایی سپس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور مردم از طیف‌های مختلف درانتخابات همواره افزایش داشته و از سایر دوره‌های انتخابای مجلس نیز بهتر است.

وی با بیان این که انتخابات این دوره مجلس از حساسیت بسیار بیشتری برخوردار است، افزود: مردم به واقع این حساسیت را درک کرده‌اند و به شایستگی به ندای رهبری لبیک گفتند.

استاندار همدان در پاسخ به این که پیامش به مردم استان در ارتباط با حضور در انتخابات چیست، تصریح کرد: من در همه دوران از مردم پیام می‌گیرم و احساس می‌کنم وقتی مجموعه آحاد مردم به تبعیت از رهبری در کاری پیشگام می‌شوند باید از آنها درس و پیام گرفت.

وی خطاب به کسانی که تاکنون رای نداده‌اند، گفت: فکر می‌کنم با شور و حالی که این انتخابات دارد همه مردم انتخاب خود را کرده‌اند اما توصیه‌ام به این افراد این است که هرچه سریع‌تر برای دفاع از آرمان‌ها و تبعیت از رهبری در پای صندوق‌ها حاضر شوند چرا که ممکن است بعدازظهر حضور بیشتر و کار سخت‌تر شود.

پیریایی در خصوص جو عمومی پس از انتخابات نیز خاطرنشان کرد: به نظر من بعد از انتخابات هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید و تنشی ایجاد نمی‌شود اگرچه همه تمهیدات لازم در این راستا اتخاذ شده است و ما سطح شعور عمومی را در استان بالا می‌بینیم و بعد از انتخابات نیز نشاط ویژه‌ای در کشور حاکم خواهد شد.

وی در پایان سخنانش حضور مردم را در عرصه‌های مختلف را مؤثرترین رشد قلمداد کرد و این مهم را امر لازمی در راستای پیشبرد اهداف عالیه نظام و انقلاب دانست.

فرماندار همدان نیز در ضمن پرشور دانستن این انتخابات از ساعات ابتدایی امروز عنوان کرد: ما نیز با حضور در این شبعه با تراکم جمعیت مواجه شدیم.

حسن قهرمانی‌مطلق افزود: در راستای برگزاری این انتخابات نمایندگان فرمانداران تماس‌های بسیاری با ما داشتند مبنی بر لزوم افزایش عوامل اجرایی در شعب اخذ رای که این نشان دهنده حضور بسیار مردم است.

وی با بیان این که هر فرد تکلیف شرعی و قانونی خود را به درستی انجام می‌دهد، گفت: به تبعیت از مقام معظم رهبری عمل به خط مشی‌های عنوان شده در دستور کاری هر فرد قرار دارد.

فرماندار همدان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در حیطه فعالیت‌های خود در راستای برگزاری یک انتخابات استوار، محکم و مصونیت بخش در کشور باشیم و حضور حداکثری را رقم بزنیم چرا که این امر اقتدار نظام را به رخ دشمن می‌کشد.

انتهای پیام/خ۱۰

   


محسنی اژه‌ای رأی خود را به صندوق انداخت

خبرگزاری فارس: محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور دقایقی قبل با حضور در شعبه اخذ رأی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.

خبرگزاری فارس: محسنی اژه‌ای رأی خود را به صندوق انداخت

غلامحسین محسنی اژه‌ای دادستان کل کشور دقایقی قبل با حضور در یکی از شعب اخذ رأی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در انتخابات شرکت کرد.

وی در مسجد الجواد (ع) میدان هفت تیر در گفت وگو با خبرنگار قضایی فارس گفت: این اقدام پرشور مردم (حضور در انتخابات) از هر اقدام و مانوری برای صیانت از نظام اسلامی و ارزشها بالاتر است.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: حقیقتاً این حضور مشت محکم و سنگینی است برای دشمن که این حضور را می‌بیند.

 غلامحسین محسنی اژه ای همچنین با حضور در جمع خبرنگاران گفت: به احتمال قوی دومین جلسه دادگاه قبل از سال جدید برگزار می شود.

سخنگوی قوه قضائیه همچنین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد اظهارات وکیل متهمان در جلسه دادگاه مبنی بر مطالعه نکردن کیفرخواست و پرونده  گفت: این صحبت صحیح نیست زیرا وکیل باید برای پرونده وقت می گذاشت شاید این وقت یک ساعت  یا پنج ساعت ولی حضور وکیل در پرونده مانعی نداشت.

وی در پاسخ به اینکه چرا برخی از متهمان مانند جهرمی در دادگاه حاضر نبودند، گفت: قرار مجرمیت جهرمی نیز صادر شده است و وی نیز جزء متهمان است و در دادگاه حاضر خواهد شد. البته در میان این 32 متهم، متهمانی هستند که اتهامات دیگری هم دارند که به  آنها رسیدگی می شود.

محسنی اژه ای در پاسخ به اینکه رئیس قوه قضائیه قبل از دادگاه اعلام کرده بود که 5 نفر از متهمان مفسد فی الارض هستند، گفت: این برداشت غلط رسانه ها بود زیرا آیت الله آملی لاریجانی گفته بود آنچه در کیفرخواست دادستان وجود دارد بر اساس ماده 2 قانون اخلالگران در نظام اقتصادی و ماده 4 قانون ارتشاع و کلاهبرداری 5 نفر شامل حکم مفسد فی الارض می شوند.

انتهای پیام/

   


در مسیر بهارستان نهم-342/
62 هزار نفر واجد شرایط رای‌ دادن در تایباد هستند

خبرگزاری فارس: فرماندار تایباد گفت: 62 هزار نفر در شهرستان تایباد واجد شرایط رای دادن هستند.

خبرگزاری فارس: 62 هزار نفر واجد شرایط رای‌ دادن در تایباد هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از تایباد، محمد عارف عارفی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حاصل تلاش بی‌وقفه تمام کارگزاران انتخابات شهرستان، حضور پرشور و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب نمایندگانی توانمند و اصلح باشد.

وی تصریح کرد: تعداد نیروی انسانی دخیل در اجرای انتخابات را 830 نفر است.

عارفی با بیان اینکه از این تعداد 61 نفر در قالب اعضای هیئت نظارت، بازرس و سربازرس در حوزه نظارت بر انتخابات فعالیت می‌کنند، افزود: 52 شعبه اخذ رای آماده اخذ آرای مردم هستند.

فرماندار تایباد با اشاره به اجرای سرشماری نفوس و مسکن سال 90 در شهرستان گفت: طبق این سرشماری از جمعیت 102 هزار نفری شهرستان تایباد، بالغ بر 62 هزار نفر واجد شرایط رای‌دادن هستند.

وی تاکید کرد: دقت در رعایت توازن در حوزه‌های انتخابیه از سوی هیئت‌های اجرایی تاثیر مثبتی در جلب مشارکت گسترده مردم دارد.

انتهای پیام/س30

   


از گلستان تا بهارستان - 235
قناعت: حقوق هر ایرانی در پای صندوق رای مشخص می‌شود

خبرگزاری فارس: استاندار گلستان گفت: حقوق هر ایرانی در پای صندوق رای مشخص می‎شود.

خبرگزاری فارس: قناعت: حقوق هر ایرانی در پای صندوق رای مشخص می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، جواد قناعت صبح امروز در پای صندوق اخذ رای در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اظهار داشت: حضور چشمگیر مردم در انتخابات نهمین مجلس شورای اسلامی جواب دندان‎شکنی به تمام توطئه‌های دشمنان است.

وی با بیان اینکه در انتخابات گذشته گلستان رتبه پنجم در مشارکت مردمی را داشته است، اذعان داشت: مردم استان گلستان همیشه حماسه آفریده اند و همان طور که 22 بهمن حضور چشمگیری داشته‌اند امروز نیز با حضور خود قبل از ساعت انتخابات و به صف شدن در شعب‎های اخذ رای نشان دادن برای دفاع از ارزش‎ها همیشه به صحنه خواهند آمد.

قناعت با اشاره به اینکه حقوق هر ایرانی در پای صندوق رای تعیین می‎شود، خاطرنشان کرد: در این روز ملت ایران برای اعتلای سرنوشت جمهوری اسلامی در پای صندوق‌های رای حاضر شده‌اند و این امید را داریم که این حضور در گلستان بالای 70 درصد خواهد بود.

استاندار گلستان با بیان اینکه انتخابات برای خود پیام دارد، اذعان داشت: هر وقت دشمن فشار آورد، تهدید و شیطنت کرد تا مردم حضور کمتری داشته باشند شاهد حضور حماسی مردم در صحنه بوده ایم و این بیداری ملت ایران را می رساند.

انتهای پیام/ن۲۰

   


پدر شهید نابینا هم آمده بود
گزارش یک وبلاگ‌نویس از شعبه رأی بهشت زهرا(س)

خبرگزاری فارس: همه چیز عالی بود. همه بعد از دعای ندبه رفتیم پای صندوق رای. یک پدر شهید بود که چشمانش نمی‌دید، به سختی راه می‌رفت، تنها آمده بود که کنار پسرش باشد و رای بدهد.

خبرگزاری فارس: گزارش یک وبلاگ‌نویس از شعبه رأی بهشت زهرا(س)

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس،‌ شیما احمدی نویسنده وبلاگ سدید که در اولین دقایق آغاز رای گیری در پای صندوق مستقر در سالن دعای ندبه بهشت زهرا(ع) حاضر بود، نوشت: همه چیز عالی بود. همه بعد از دعای ندبه رفتیم پای صندوق رای. یک پدر شهید بود که چشمانش نمی‌دید، به سختی راه می‌رفت، تنها آمده بود که کنار پسرش باشد و رای بدهد.

من هم چند دقیقه بعداز رای دادن "آقا" رایم رادر صندوق انداختم.

لحظات باشکوهی بود...

خیلی‌ها اول لیست‌شان تکمیل نبود، "آقا" که در سخنرانی گفتند به 30 نفر رای بدهید، سعی کردند تکمیل کنند و مشورت می‌کردند که چه کسی را بذارند بهتر است...

انتهای پیام/

   


یک متخصص پوست و مو:
مصرف مداوم شامپوی ضدشوره تاثیری در سفید شدن مو ندارد

خبرگزاری فارس: یک متخصص پوست و مو گفت: سفید شدن مو بیشتر ارثی است و اینکه برخی فکر می‌کنند مصرف مداوم شامپوی ضدشوره سبب سفید شدن مو می‌شود پایه علمی ندارد.

خبرگزاری فارس: مصرف مداوم شامپوی ضدشوره تاثیری در سفید شدن مو ندارد

حبیب انصارین در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد بی‌تاثیر بودن مصرف برخی شامپوهای ضد شوره در درمان تصریح کرد: ‌ابتدا باید قبل از هرگونه درمان نوع شوره مشخص شود که علت ایجاد شوره از کجاست.

وی ادامه داد: شاید برخی شوره‌ها به دلیل خشکی پوست، اگزماپسویاریس یا حالت تحریکی ایجاد شود که در نهایت هر یک با شامپوی مخصوص خود درمان می‌شود.

عضو هیئت مدیره انجمن پوست اضافه کرد: برخی خودسرانه برای درمان شوره سر به داروخانه مراجعه کرده و شامپوی ضد شوره می‌خرند در حالی که متخصص پوست و مو براساس معاینه‌ای که انجام می‌دهد باید نوع دارو یا شامپو را مشخص کند.

انصارین در پاسخ به اینکه حتی برخی شامپوهای گرانقیمت خارجی در درمان شوره سر بی‌تاثیرند گفت: گران بودن و خارجی بودن شامپو دلیلی بر بهتر بودن آن نیست. شاید یک شامپوی باکیفیت ایرانی به مراتب تاثیر بیشتری در درمان داشته باشد.

این متخصص پوست و مو در مورد تاثیر مداوم شامپوی ضدشوره در سفید شدن مو گفت:‌ سفید شدن مو منبع ژنتیکی دارد که  سلولهای ملانوسیت رنگدانه‌های خود را از دست می‌دهند و مصرف شامپوهای ضدشوره هیچ ربطی به این مورد ندارد.

وی خاطرنشان کرد: حتی برخی رنگ‌کردن مداوم مو را دلیلی برای سفید شدن مو می‌دانند در حالی که رنگ بر روی ساقه مو قرار می‌گیرد و کاری با سلولهای رنگدانه‌ای مو ندارد و می‌توان گفت تنها بخشی از استرس، تغذیه نامناسب و بیماریهای ژنتیک در این امر دخیلند.

انتهای پیام/

   


سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار- 47
اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات درباره محل درج مهر در شناسنامه

خبرگزاری فارس: ستاد انتخابات کشور تأکید کرد: مهر انتخابات در اولین مربع خالی سمت چپ از بالای صفحه مخصوص انتخابات در شناسنامه زده شود.

خبرگزاری فارس: اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات درباره محل درج مهر در شناسنامه

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، هفدهمین اطلاعیه این ستاد به شرح ذیر اعلام شد:

همانگونه که مسئولین محترم شعب ثبت‌نام  و اخذ رأی آگاهی دارند، در شناسنامه‌های موجود، صفحه چهارم یا آخر، اختصاص به انتخابات دارد که دارای ۳۰ خانه است لذا باید مهر انتخابات در اولین مربع خالی سمت چپ از بالای صفحه مخصوص انتخابات زده شود.

ضمنان چنانچه صفحه مزبور کاملا پر شده باشد، مهر انتخابات در قسمت مناسبی از صفحه توضیحات ضرب می‌شود.

توجه نمایید که کارت‌های مضموم به شناسنامه که مخصوص ضرب مهرهای اضطراری است، هیچگونه ارتباطی به انتخابات ندارد و به هیچ عنوان نباید از آن استفاده شود.

انتهای پیام/

   


آیت‌الله امینی در انتخابات شرکت کرد

جمعه 12 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

دقایقی قبل
آیت‌الله امینی در انتخابات شرکت کرد

خبرگزاری فارس: امام جمعه قم دقایقی پیش رای خود را به صندوق انداخت.

خبرگزاری فارس: آیت‌الله امینی در انتخابات شرکت کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله ابراهیم امینی دقایقی پیش رای خود را به صندوق سیار 409 که در شبستان امام خمینی حرم مطهر حضرت معصومه(س) مستقر است انداخت.

بر اساس این گزارش آیت‌الله امینی عهده‌دار اقامه نماز جمعه این هفته قم است.

انتهای پیام/و۳۰

   


درباره وبلاگ


آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو